Megoldott

Czuczor utcában hiányzó oszlop

Lásd a képeket, a Közrakták utca felőli végében ki van döntve egy oszlop, és van egy baszott nagy lyuk a helyén.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 9

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszaállították az oszlopot.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Nagy Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú kijavítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ladi Tomi
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Fegyvergyár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedő aszfalt+kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Gát utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zebra előtt kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére