Megoldásra vár

Katyu

Egyre növekvő kátyú

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Zrínyi u. 40

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Az időjárás és kapacitásunk függvényében gondoskodunk a kátyú javításáról.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros XX. Pesterzsébet Önkormányzata - Városgazdálkod...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Szuhánszky Tomi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú és víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Attila utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Spongya Róbert
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mártonffy utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Félbehagyott kátyúzás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére