Megoldott

Villogó lámpa

Villog a lámpa a sarkon, bár utána újra rendesen égett. (Mokány utca Beniczky Tamás utca sarok)

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Beniczky Tamás u. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most voltak szerelni. Ez jó gyors volt. Köszönjük.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére