Megoldásra vár

Mindjárt kiesik

Anonim Járókelő

A poller hamarosan kiesik a helyéről. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Retek u. 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére