Válaszra vár

Megdőlt poller

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg a pollert! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Iskolák (hívhatók 16 óra után)

Hozzászólások

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel ha jól látom ez már a harmadik, talán ideje lenne masszívabb megoldásnak, pl. New Jersey elem.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt, és 30 napon belül tájékoztatjuk a tervezett meg...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mindjárt kiesik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Retek utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Pollerek a falnak támasztva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jurányi utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Vöröstorony lejtő (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére