Megoldott

Sötét az egész utca

Sötét van az egész Krecsányi utcában. Kérem a közvilágítás javítását!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Krecsányi u. 11

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint később megtudtam, az egész környéken áramszünet volt aznap este.
    Megoldottként zárható.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére