Megoldott

Hiányzó sebességkorlátozó tábla

Eltűnt a 30-km-es sebességkorlátozó tábla, fontos lenne visszatenni, mert ez az útszakasz csak 1x1 sávos, járda nincs, nagy a gyalogos és a kerékpáros forgalom. Csatolok egy streetview-s képet is, amin még ott volt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel a másikkal együtt ezt is megoldották, köszönet érte!

    http://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/756/hibas-kerekparos-jelzotablak
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    kitették azóta a 30-as táblát?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    1. Köszönöm!
    2. Egy másik ügyben már futottam egy kört a BKK-KÖZÚT-tal, képként csatolom a válaszukat. Remélem, ez a probléma is majd megoldódik a többivel együtt.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    újra elküldtük a bejelentést.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Behajtani tilos tábla hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla a kidőlés szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Huszti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére