Megoldatlan

Nem belátható zebra

A Rökk Szilárd utca Gutenberg tér felőli végén a gyalogos átkelőhelyről, ha az ember a járdán áll, nem belátható az úttest, kb. a zebra feléig, azaz az úttest közepéig (!!!) ki kell sétálni, hogy megbizonyosodjunk a biztonságról. Ez részben a parkoló autók miatt, részben pedig a felfestés szerencsétlen szöge miatt van így. Talán megoldás lenne, ha az átkelőnél megszüntetnének parkolóhelyeket és merőlegesen futna a zebra egyik oldalról a másikra?!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gutenberg tér 2

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma? Ha nem, akkor belső szabályunk értelmében a bejelentésedet "Megoldatlanként" zárjuk le, mert már több mint 1 év...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Lö zebra.
    A sebességcsökkentő küszöb és figyelemfelkeltő villogó lámpa együttes kihelyezéséről mit gondolnak a forgalomtechnikusok? A zebra gyerekorvosoi rendelőhöz, játszótérhez vezet, és egyébként i...
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Hol van a címben említett zebra? Az egyetlen feltöltött képen nem látható.
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor a terveket készítő közlekedésmérnök nem ismeri a KRESZ-t... és utálja a gyalogosokat.
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatosan az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Józsefvárosban a parkolóhelyek kialakítása minden esetben közlekedési mérnök által készített forgalomtechnikai térkép a
    ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ra.

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlop kitörve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Dankó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Blaha kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére