Megoldott

Lepusztult pad ami lejt is

Kedves Ügyintéző!

A képen láthatò pad a Hajlat utca lépcsőfordulójánál van. Nem a legjobb ülőalkalmatosság és meglehetősen szemetelnek a környékén. Örülnénk egy felújításnak és kukának, nagyon hangulatos kis hely és Budafokon amúgy is kevés helyen lehet leülni és csodálni a környezetet.
Köszönünk előre bármi féle előrehaladást a jövőben.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajlat u. 14

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sikerült! Köszönöm.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére