Válaszra vár

Konfliktus zóna kerékpárosok és gyalogosok között

Végre használatba lehet venni az Ocskay László utat a Városligetben. Sokan az Olof Palm sétány helyett alternatív kerékpáros útvonalként használják. A Dvorak sétány felől ki is van táblázva, hogy kerékpárral be lehet hajtani. Mivel ezen az úton nincs autóforgalom a parkba betérő emberek itt is sétálnak, kutyát sétáltatnak (sokszor póráz nélkül). Ez sok konfliktust eredményezhet a kerékpárosok és gyalogosok között. Nincs kitáblázva, nincs felfestés, nincs külön járda a gyalogosnak. Valahogy legyen egyértelműsítve az út használati módja. Kérem találjanak ki egy megoldást mielőtt baleset történik.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 19

Hozzászólások

  • Járókelő Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha lenne kint egy Gyalogos és kerékpáros övezet (zóna) már előre lépés lenne, mert úgy a kerékpáros is más szemmel fog az útra nézni. Ott korlátozva van a sebességük maximum 20 km/h-ra.
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a baj, hogy a gyalogosok a kerékpárúton is kolbászolnak, a kizárólagoson is. Bármilyen táblát ki lehet rakni. Leszarják.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Járókelő Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett a zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltan Pongracz
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére