Megoldott

Gallyazás után ott felejtett ágak

2013. július 1-én legallyaztak egy fát, de a hulladékot nem szállították el, ráadásul a napokban leesett nagy mennyiségű eső eláztatta, rendkívül büdös.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, megoldva.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faápolás szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gladiátor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kivágott facsemete újratelepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szomolnok utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére