Megoldatlan

kátyú az Akácfa utcában

Anonim Járókelő

Hát, egy kátyú. Egyelőre nem túl nagy, de nem érdemes várni, hogy megnöjjön.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az átkelőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére