Megoldott

Nem ég a köztéri lámpa

Nem ég a köztéri lámpa a Varsányi Irén utca 7. környékén.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpát megjavították. Szépen ég, "Megoldottá" módosítható. Köszönöm a segítséget!
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors intézkedést és visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!
    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a lámpatest javítása - 2015. 11.11-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelen...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lövőház u. 2-6. Mammut 1. üzletház, földszint L-010-es üzlet (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére