Megoldatlan

Padlap nélküli padok

A képen látható két padnak huzamosabb ideje hiányzik a padlapja.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    2 hónap alatt semmi előrelépés
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Érthetetlen érdektelenség. Lepusztultság érzetet adó balkáni életkép. Mert bár meglehet, hogy mára okafogyottá váltak ezek a padok, s nem pihenne meg már rajuk senki sem, de akkor sem az kell legyen a...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Árva oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Erzsébet körút 14.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére