Válaszra vár

Használaton kívüli váró

Anonim Járókelő

Kérem ha lehetséges tegyék át a túloldalra az utasvárót. Oda került át a 243-as busz megállója. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen elkopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üvegtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betorott buszmegallo uveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére