Megoldott

Parkolás zöldfelületen

A Görgey park melletti parkolóban van egy nagy fa, ami mellé rendszeresen felparkolnak a zöldfelületre. Parkolasgátló oszlopokra vagy valami egyéb eszközre lenne szükség, hogy ne tegyék tönkre a füvet.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Friedl Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Köszönet érte!
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Ide kerültek a sziklák, ha jól láttam.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Úttestre belógó bozótos terület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kolonics György Sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útra belógó fa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére