Megoldott

kidölt fatàmasz

kidölt fatàmasz

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 31

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittèk, köszi
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére