Megoldott

Közzvilágítás hiánya

2015.11.19.
Akkor itt valami félreértés van, mert most voltam arra és még most sincs világítás...
---
Az újpesti vasúti hídról újpestre érkezve az északi oldalon nincs közvilágítás. (lehet hogy van csak nem működik?)
A bokros, fás részen este a sötétben konkrétan életveszélyes kerékpárral ha megérkezünk egy kivilágítatlan gyalogos mögé.

(jó utcanevet nem találtam neki, légyszi modósítsátok ha nem jó...)

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azota megoldodott.
    Koszonjuk!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azota megoldodott.
    Koszonjuk!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük a bejelentést.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor itt valami félreértés van, mert most voltam arra és még most sincs világítás...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2015.11.16-án megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Update1: Másnap hazafele megis történt a baleset. Az elöttem haladó kerékpáros nem vette észre a sötétben a járdát középen elválasztó oszlopot és egy elég nagyot esett. Felszakadt szemöldök, sérült ke...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újpest-központ (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére