Megoldott

Nem működő lámpák a parkban

A Római sétány és a Légió utca közötti járnán nem világít 2 lámpa. Kérjük a javításukat. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra kellene már végre állítani! Miért nem teszik?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem állítják megoldottra?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kinek kell írni, hogy megoldottra állítsák?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható. Köszönjük!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, csak ki szokták ide írni...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Január 22-én be lett jelentve újra.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Halihó! Nem olvassák az üzeneteket? Kérem, jelentsék be újra, köszönöm!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy jelentsék be újra. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy jelentsék be újra. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét kérem, hogy jelentsék be. Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy jelentsék be újra. Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy jelentsék be újra. Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A Kft oldalán ez van: "Az elvárt elhárítási idők a következők: egyedi hiba: legfeljebb 14 nap". Kérem, jelentsék be újra. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismételten kérem, hogy jelentésk be újra. Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra, mert 30 nap elteltével még nem is válaszoltak. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott szerelődoboz - újra!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    4
    Kiegészítésre vár
    4

    Nem világító lámpa - megint

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nem világító lámpák - megint

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére