Megoldott

Nem működő lámpa

A Laktanya utcai parkban nem működik az egyik lámpa, kérjük a javítását. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2015.12.14-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentették?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra, mert 30 nap elteltével még nem is válaszoltak. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott szerelődoboz - újra!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    4
    Kiegészítésre vár
    4

    Nem világító lámpa - megint

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nem világító lámpák - megint

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére