Megoldott

Megírom, hogy nem látszik az utcatábla,...

...persze az ősz és a tél ezen segíteni fog -ha más már nem-, de azért a bokrok közötti rendvágás sem ártana a kultúrált kert város kinézethez!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva....
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Furcsa módon vannak területek, ahol jobban hallatszik a szó, a kérés, mint más kerületrészen...
    Íme szépen levágták a bokrokat és az utca tábla nem a régi fényében :)- , de látható!
    (A szemét körítés...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol járunk?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szekér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Miért nem működik?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére