Megoldott

Újpesti vasúti híd: közvilágítás nem működik

Tisztelt Illetékes!

A IV. ker. Újpest városkapunál az Újpesti vasúti híd felhajtóján a közvilágítás január 7-e óta nem üzemel.
Kérném szépen a hiba javítását.

Előre is köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lőwy Izsák u. 4

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    2. munkanapja folyamatosan működik, 1 kis kihagyással 4-ből 3 munkanap. Szerintem megoldottnak jelölhetjük.
    Köszönöm mind a Járókelősök, mind a tulajdonosok/kezelők/karbantartók munkáját!
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a jelzést! :)
  • Varga Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tegnap működött, ma viszont megint nem.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!

    Azóta üzemel?
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Varga Endre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Villogó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Beniczky Tamás utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Batthyány tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére