Megoldott

Újpesti vasúti híd: közvilágítás nem működik

Tisztelt Illetékes!

A III. ker. Pók utca / Gázgyár utca, illetőleg az Újpesti vasúti híd felhajtóján a közvilágítás legalább január 6-a óta nem üzemel.
Kérném szépen a hiba javítását.

Előre is köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gázgyár u. 19333

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    3. munkanapja működik, szerintem megoldottnak jelölhetjük.
    Köszönöm mind a Járókelősök, mind a karbantartók/kezelők/tulajdonosok munkáját!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Varga Endre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megint nem világít #3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére