Megoldott

Sitt a játszótéren

Sitt a Bajvivó utcai játszótér észak-keleti sarkában

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bajvívó u. 8

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján. Köszönjük!
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztet Adminisztrátor!

    Kérjük a bejelentés lezárását hiszen még januárban az Önkormányzat saját költségére elszállította a hulladékot.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület önkormányzata
  • Bujdosó Attila visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Műszaki Osztály válasza:

    Elvitetjük az Önkormányzat szerződött kivitelezőjével.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat, és 30 napon belül tájékoztatjuk a tervezett megoldásról. Ha bejelenté...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Bujdosó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Apostol utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pipitér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére