Megoldatlan

Megírom... vadszőlő nagy iramban mászik az oszlopon...

A vadszőlő nagy iramban mászik az oszlopon felfelé... és hamarosan olyan lesz, mint a nem messze mellette lévő volt, amely nagy nehezen lett csak rendbe téve....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Erről beszéltem, képen mégiscsak más... :)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A természet törvényei alapján a vadszőlő egyelőre elszáradt és téli álmát alussza, de hamarosan jön a tavasz és visszaáll a jelenlegi állapot :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszáradt a vadszőlő, most kellene elnyírni a gyökerét! (A tanácsadói díjról jótékony célra lemondok... ;)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre -jövő tavaszig- elszáradt...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol járunk?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szekér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Miért nem működik?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére