Megoldott

Hiányzó és megrongált táblák

1. Hiányzó "Elsőbbségadás kötelező" tábla. (megoldva)
2. Hiányzó "Kerékpárút vége" tábla. (megoldva)
3. Megrongált "Felismerhetetlen" tábla. (megoldva)
Továbbra is fennáll:
4. Megrongált, ill. hiányzó korlát.
5. Hiányzó rúd.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra teszem.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Készítek új képet és beküldöm, a kerékpársávot, így a táblákat is megszüntették.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, történt azóta változás? Amennyiben a korlátot még nem csinálták meg, kérem egy külön bejelentésben jelentse be, hogy egyértelmű legyen az illetékesek részére, mi a fennmaradt probléma.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem megoldatlanra tenni, a korlát továbbra sincs helyreállítva..
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sincs megjavítva a korlát?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek újra bejelenteni, a korlátot azóta sem csinálták meg. Köszönöm.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlát javítása azóta sem történt meg, kérem, szíveskedjenek újra bejelenteni. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Apró fejlemény, de nyilván csak a Szigetfesztiválnak köszönhető, hogy kicserélték a teljesen összefirkált táblát. A korlát helyreállításával még adósok. A 30 nap rég letelt.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt miért csak 1 képet lehet feltölteni?
    Itt az eredeti szögből készült felvétel.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az első kettő megoldva, a többi még nem.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szabálytalanul kanyarodó autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére