Megoldott

Lehel úti metrómegálló

Az Ipoly utcai feljáratnál kitüremkedett a járólap. Ezt úgy vettem észre, hogy az előttem arra járó, oltári nagyott esett.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 9-15

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megcsinálták.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elégtelen számú világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villamos átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Repülőtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére