Megoldott

Több közterületi lámpa nem világít

Több (kb 10-12 db) közterületi lámpa nem világít. A sétáló utca, az iskola és a rendőrség, valamint a parkoló környéke is sötétben van. Kérjük a hiba elhárítását! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc u. 6

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Járókelő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biz...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították! Lezárható megoldottként!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement búra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére