Megoldott

Hiányzó fedél

Máris hiányzik a fedél az oszlopról. Szerencsére a feszültség alatti részek közvetlenül nem érinthetők.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    És pótolták. Heuréka!
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki felszigetelőszalagozott egy nem oda való, más méretű fedelet.
    Várjuk a végleges megoldást.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem konzisztens működés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rozványi Máté
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Péterhegyi köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    MEGDÖLT VILLANYOSZLOP

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére