Megoldott

Közvilágítás nem működik

XXI. ker. Mag utcában a Dallas benzinkúttal szemben egy lámpa nem világít.
Kérem BDK értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mag u. 3

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavìtották a világítást, megoldottnak tekinthető.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére