Válaszra vár

Keresztbeállnak az autók

A reggeli csúcsforgalomban rendszeresen keresztbeállnak az autók a Szent János Kórháznál a kereszteződésben, így a villamos sem tud haladni. Kérem a II. és a XII. kerületi Rendőrkapitányságot, hogy mivel a csomópont a két kerület határán van, fogjanak össze, és biztosítsanak rendszeres rendőri jelenlétet a helyzet rendezése érdekében! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szilágyi Erzsébet fasor 18

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. Kerületi Rendőrkapitányság"-ról "II. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Utcai takarítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hollósy Simon utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kutyaürülék a járdákon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dániel út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Róka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hadik András utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére