Megoldatlan

Megrongált információs tábla

Margitszigeten az "állatkerthez" közel a futókör mellett az információs tábla lábai vannak csak meg.
Kérem javítsák meg, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Művész stny.

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A panaszokról és közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CVXV. törvény által meghatározott 30 napos válaszadási határidőt a címzett 60 nappal túllépte, így a bejelentést Megoldatlan státusszal zártu...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Margitszigeti Atlétikai Centrum

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére