Megoldott

Összefirkált volt jegypénztár

Margit híd budai hídfőnél az aluljáróban lévő használaton kívüli jegypénztár össze van firkálva.
Kérném takarítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lipthay u. 14

Hozzászólások

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentőként én is köszönöm, ma szembesültem vele a valóságban is.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Korábban én is be akartam jelenteni, köszi, hogy megtetted! Ma már szép volt. :) De hogy meddig...
  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    @MÁV-HÉVé már. Forgalmi iroda azt hiszem.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos menetrend

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hibás jegyautomaták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére