Megoldott

Sérült villamosmegállót jelző tábla

Margit hídon a villamosmegállót jelző tábla sérült, lekopott.
Kérem szépen javítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélve lett.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy lift sem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Forgách utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos ablakok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    BKK jegy automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére