Válaszra vár

Kiégett lámpa

Mintha tűz égne benne.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Trencséni u. 8

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ván Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére