Válaszra vár

belógó faág miatt járhatatlan járda

a városfal utcán a tóga utcától pár méterre a duna felé a szomorúfűz ágai úgy benőttek a járdára, hogy már nem lehet elférni tőle, le kell menni az úttestre.

https://goo.gl/maps/FnXHofUuwfpJLG456

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pók u. 28

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anon Imus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére