Megoldott

Elszáradt fa

Anonim Járókelő

A kispesti Fő utcai villamosmegállóban van egy fa, ami teljesen elszáradt, potyognak le az ágak. Mivel pont a villamosmegállóra esik, elég balesetveszélyes. Kérném az illetékeseket hogy intézkedjenek, vágják ki, ha már nem menthető a fa.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Fő utca

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták tegnap.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére