Megoldatlan

Kazinczy utca

Virágok helyett parlagfű az oszlopokon díszítenek Kazinczy u. Minek kellett volna felakasztani a kaspókat, ha nem ültettek semmi?
Falfirkák már az 1 emeleten vannak.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    még mindig ilyen a virágtartó?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Liptay Orsolya hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát tökre nem erre büszkék, kábé az első ablak a Szimplakerté volt az utcában, ahová ültettek virágot. Ha a kerületben rohadást akarsz látni, tekintsd meg a Klauzál utcát, na, az a kerület szégyene.
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész szakasz egy rohadás. De ezek a romkocsmások épp erre büszkék.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Varga Laszlo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt szökőkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidölt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    2 felborított beton virágláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Klauzál utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére