Megoldásra vár

Bátori és Vezér utca kereszteződés kátyú

Üdv,
A 2. kerületben, a Bátori László utca és Vezér utca kereszteződésében kátyú keletkezett. A kátyú melletti fekvőrendőr szerű aszfaltpúp és a kátyú szintkülönbsége miatt az autó lekoppanhat, sérülhet.
Kérem a mielőbbi javítást!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bátori László u. 28a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Vince megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére az alábbi válasz érkezett:
    Felvesszük a javítási listára.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. Amennyiben a II. Kerületi Önkormányzat illetékes a probléma megoldásában, a probléma jellegétől, valamint a re...
  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére