Válaszra vár

Hiányzó utcatábla

Egyrészt a bokrok, fák teljesen ránőttek az utcanév tábla oszlopára. Másrészt hiányzik az utcanév tábla a keretből.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 135

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kaptár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére