Megoldott

Parlagfű

Soroksáron, a Vízisport utca és a Ladikos dűlő közötti szakaszon ( a Vízisport utca 44. magasságában ) távvezetékek alatt parlagfű virít. A terület nem magánterület, mivel, nincs lekerítve. Kérném a Soroksári Önkormányzatot értesíteni kaszálás végett.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Vízisport u. 44

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Zotya!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekaszálták, köszönöm.
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi. Nem közterület?
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló fele döltfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Sósmocsár út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére