Megoldott

Meddőhányó utca kátyú

Soroksáron, a Meddőhányó utca - szennyvíztelepi bekötő út sarkán balesetveszélyes kátyú éktelenkedik. Különösen veszélyes csapadékos idő után, belehajtva baleset is előfordulhat.
Kérném a Soroksári Önkormányzatot értesíteni ( nem Budapest Közút és nem FKF kompetencia ! ).
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Meddőhányó u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zotya!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Betömködték, nem lesz tartós, de azért köszönöm.
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyzet változatlan, mai kép......
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb kép a SOROKSÁRI ÖNKORMÁNYZATNAK.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    A Bejelentő is jelezte, hogy a terület Soroksáron van, így javasoljuk feléjük megküldeni a hibát.
    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XX. Pesterzsébet Önkormányzata - Városgazdálkodási...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú és víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Attila utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Spongya Róbert
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mártonffy utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Félbehagyott kátyúzás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére