Megoldott

nem lehet parkolni a fától

A 13.ker Hajdú közben az iskola mellet a fa nagyon elburjánzott és akadályozza a parkolást

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hajdú köz 11

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Schwarcz Ernő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Schwarcz Ernő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére