Válaszra vár

Igénytelen park

Tisztelt Illetékesek!

A 13. kerületben, a Váci úton, Tesco parkolóval szemben, a Zepter irodaház melletti parkban áldatlan állapotok uralkodnak, főleg a szemétkukák űrítési periódusát figyelembe véve. Tiszta szemét az egész park.

Kérem, ha mód van rá, kicsit gyakrabban szíveskedjenek a kukákat üríteni, és a szemetet összeszedni.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 189

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Fülöp Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére