Megoldott

Egy kötődoboz lóg ki villanyoszlopból a járdára

XXI. ker. Szent Imre téren egy villanyoszlopból kötődoboz lóg ki a járdára. Buszmegálló várója mellett, Kossuth Lajos utcafronton.
Az oszlopon van egy fényreklám is, lehet azzal van összefüggésben.
Kérném szépen a segítségeteket a probléma megoldásában.
Köszönöm.
I

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent Imre tér

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztonságosan hozzáerősítették a kötődobozt az oszlophoz, probléma megoldva.
    Köszönöm.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére