Válaszra vár

Törött lámpaoszlop

Tisztelt Illetékes!

A Múzeum körút 13. számnál a hiányzó oszlopok miatt rendszeresen a járdán parkolnak, és most össze is törték az egyik lámpaoszlopot. Kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Múzeum krt. 13

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kaptunk választ a BDK-tól?
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére