Megoldott

Szúrós sövénnyel benőtt járdaszakasz

A Kapás utca és a Fazekas utca között a déli oldali járdaszakaszon a sövény gondozatlan, szúrós, egy ember is alig fér el tőle, kellemetlen ott sétálni, vissza kellene vágni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kacsa u. 33

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A műszaki osztály válasza:
    A növényzet visszavágása megtörtént
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. Amennyiben a II. Kerületi Önkormányzat illetékes a probléma megoldásában, a probléma jellegétől, valamint a re...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Pusztai Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére