Válaszra vár

Kipusztitott zöldterület

Anonim Járókelő

A Balna oldalan kiirtjak a bokrokat zoldteruletet

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 11-12

Hozzászólások

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve az MTÜ-nek az info@mtu.gov.hu email címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFVK Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BFVK Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Fakivágás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére