Megoldott

Naplás úti kerékpárút

A kerékpárútra rálógnak a faágak így azok mellett csak azokat kikerülve lebukva lehet elhaladni ez a mellettünk elhaladó autók miatt sokszor életveszélyes.
A Naplástó előtt a biciklis út 2x is keresztezi az utat derékszögben. Ha valaki biciklizett már egyszer is tudja hogy ott senki nem így fog átmenni egy úton sajnos ez mind autós mind biciklis szempontból okoz gyakran veszélyes szituációkat.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Naplás út 102

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Molnár Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A gallyazás megoldódott már.
  • Molnár Kristóf visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gyalogos-, és kerékpáros űrszelvény gallyazása folyamatban van.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Cselyovszky Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott simán lehetett volna folytatni a kétoldali kerékpársávot, egész a Cinkotai útig, s akkor a zöldterületet is kímélni lehetett volna, de hát nem.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Molnár Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélavár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lóg a faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    M0 (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére