Válaszra vár

Elpusztult fa

Elpusztult a képen látható fa a Szent Gellért rakparton. Kérem pótolják egy élővel!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért rkp.

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/52475/
    Csak 1 évnél tart lassan.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére